Сертифікація відповідності в Україні: куди краще звернутися?

Сертифікація представляє собою процедуру підтвердження спеціально уповноваженим органом відповідності продукції вимогам, які встановлені законодавством України. Саме сертифікація відповідності дозволяє запобігти реалізації продукції, яка небезпечна для життя людей або навколишнього середовища.

У Законі України "Про захист прав споживачів" йдеться про те, що продукція, на яку діють обов'язкові вимоги щодо забезпечення безпеки життя і здоров'я споживачів, повинна пройти процедуру сертифікації з наступним нанесенням національного знаку відповідності.

Сертифікація відповідності підтверджує той факт, що продукт відповідає установленим стандартам, є безпечним для життя і здоров'я громадян, а також для навколишнього середовища.

Система УкрСЕПРО

В Україні діє державна система сертифікації - УкрСЕПРО. Сама сертифікація може бути як добровільною, так і обов'язковою. Остання включає перевірку і випробування продукції з метою визначення її характеристик і технічний нагляд в майбутньому.

Яка продукція підлягає обов'язковій сертифікації?

Перелік такої продукції визначається Законодавством. Цей перелік може застосовуватися іноземними заявниками з метою визначення, чи обов'язкова сертифікація їхньої продукції для ввезення в Україну. Якщо товар є в переліку, то при перетині кордону потрібно буде показати сертифікат відповідності, виданий в Системі УкрСЕПРО. Без нього перетин кордону неможливий.

Що стосується добровільної сертифікації, то вона визначає, чи відповідає продукція вимогам документів, які вказані заявником. Саме тому слід зазначити, що проведення цього виду сертифікації значно збільшить конкурентоспроможність і привабливість вашої продукції.

Документи, які потрібні для отримання сертифікату відповідності:

- заявка, яка заверерена печаткою та підписом довіреної особи фірми;
- опис продукції, яку потрібно сертифікувати (зображення, характеристики, сфери застосування);
- договір зі специфікацією і товаросупроводжувальний документ (рахунок-накладна, інвойс);
- технічна документація виробника.

Де здійснюється сертифікація відповідності?

Сертифікація відповідності - послуга, яку надають безліч компаній в Україні. Але якщо ви хочете бути впевнені у високому рівні надання послуг, звертайтеся в компанію "Укрстандартсертифікація". Ми постійно покращуємо якість наших послуг. За роки роботи нашими фахівцями була розроблена унікальна методика надання послуг з сертифікації. Можете бути впевнені - ми в найкоротші терміни впораємося з найбільш складними завданнями. Наша співпраця допоможе вам більш впевнено почувати себе на ринку і значно підвищить конкурентність продукції. Замовити послугу можна тут.