Про компанію

Ви виробляєте, імпортуєте, експортуєте товари або надаєте послуги? Тоді вам не обійтися без дозвільної документації та послуг справжніх професіоналів, які надають такі послуги як СЕ маркування і сертифікація відповідності. Це підтвердить, що продукція відповідає законодавчо встановленим вимогам щодо її якості та безпеки.

Ми оформляємо сертифікат УкрСЕПРО, декларації відповідності технічним регламентам, відмовні листи, санітарно-епідеміологічні висновки, європейські сертифікати (СЕ маркування) і безліч інших документів. Немає таких завдань, які не зможуть вирішити досвідчені фахівці нашої компанії.

Серед клієнтів виробники товарів легкої та важкої промисловості, електроніки і засобів автоматизації, безліч компаній, що надають послуги.

Нашими фахівцями були розроблені і впроваджені системи управління якістю для місцевих органів державної влади. Наші розробки використовують при побудові систем управління якістю в інших обласних управліннях.

Головний принцип діяльності нашого підприємства - це постійне поліпшення якості послуг. Ми розробили унікальну методику надання послуг з сертифікації продукції та розробці систем управління якістю.

На даний момент ми співпрацюємо не тільки з виробниками України, а й Польщі, Туреччини, Німеччини, Італії, Китаю. У нас є представництво компанії в Німеччині (м. Ганновер).

Чому варто звернутися до нас?

• великий досвід - 9 років у сфері сертифікації, 5 років у сфері міжнародної сертифікації;
• 1200 + клієнтів, 10 000 + виконаних робіт;
• наша компанія перша в Україні отримала визнання робіт в Європейській системі оцінки відповідності;
• ми не посередники, надаємо послуги самостійно в той час як більшість конкурентів на ринку є посередниками.

Схема роботи:

1. Ви звертаєтеся до нас за консультацією і отримуєте кваліфіковані відповіді на всі ваші запитання;
2. Після підписання договору ви оплачуєте послуги;
3. Ми виконуємо всі роботи згідно макета;
4. Ви отримуєте сертифікат.

Професійна сертифікація відповідності допоможе зробити вашу продукцію більш конкурентною на ринку і подарує впевненість у завтрашньому дні. Щоб отримати консультацію вже зараз, зв'яжіться з нами за контактними телефонами.

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги